Zkoušky odborné způsobilosti dílčích kvalifikací Strážný a Detektiv koncipient

 

Vítejte na stránkách společnosti Bezpečnostní kancelář CZ

 

Bezpečnostní kancelář CZ, s.r.o. se zabývá komplexním řešením požadavků klienta v oblasti specializovaného vzdělávání a poradenství nejen v oblasti bezpečnosti. Jsme renomovanou vzdělávací společností s dlouholetými zkušenostmi v oblasti firemního vzdělávání a rozvoje zaměstnanců v soukromém i státním sektoru.  

Bezpečnostní kancelář CZ je  autorizovanou osobou s autorizací udělenou Ministerstvem vnitra, oprávněnou dle zákona č. 179/2006 Sb., k realizaci zkoušek odborné způsobilosti pro profesní kvalifikace v oblasti činnosti ostraha majetku a osob ("strážný, kód 68-008-E") a služby soukromých detektivů ("detektiv koncipient, kód 68-009-M"). 

Bezpečnostní kancelář CZ na základě autorizace udělené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy provádí zkoušku profesní kvalifikace "Lektor dalšího vzdělávání", kód 75-001-T; k této zkoušce provádíme i připravné kurzy. Další informace o zkoušce zde.  

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy udělilo v září 2017 společnosti Bezpečnostní kancelář CZ, s.r.o. akreditaci pro k provádění vzdělávacích programů akreditovaných pro účely zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (akreditace pro programy v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků). 

Na základě akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy provádíme akreditovaný vzdělávací program "Lektor dalšího vzdělávání".

Jako vzdělávací zařízení s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, provádíme akreditované rekvalifikační kurzy  "Strážný".   

Společnost má platné povolení Úřadu práce České republiky pro provozování specializované personální agentury.

Naše služby jsou poskytovány na vysoké odborné úrovni, komplexně a v co nejkratší možné době. Profesionalita a diskrétnost jsou pro nás samozřejmostí. Z uvedeného důvodu zde neuvádíme reference (viz. zásady činnosti). Zkoušky odborné způsobilosti zajišťujeme i ve spolupráci s dalšími autorizovanými osobami.

 

Zásady činnosti společnosti

Neslibujeme a neprovádíme nemožné, místo akademických debat nad banalitami dáváme přednost konstruktivnímu řešení problémů. Máme potřebu seznámit Vás se základními principy, kterými se naše společnost při své činnosti řídí. Tady jsou:

Profesionalita, diskrétnost a serióznost – osobní, pečlivý a spolehlivý přístup ke každému zákazníkovi - klientovi založený na vzájemné důvěře. Klient je vždy seznámen s plánovaným rozsahem vykonané práce v oblasti poskytovaných služeb a vynaloženými náklady. Zvláštní služby jsou prováděny diskrétním způsobem. Nebudeme Vás přesvědčovat o tom, že „nic není problém“ – některé řešení bývají nereálné. Informace o klientech a poskytnutých službách zásadně nesdělujeme třetím osobám.

Efektivita – návrh rychlého a optimálního řešení k dosažení žádoucího stavu dle požadavku klienta, bez zbytečných nákladů a průtahů. 

Spokojenost klienta - v co nejkratší době, za co nejnižší finanční náklady analyzovat požadavky a problém klienta, navrhnout možné způsoby řešení a navrhnout řešení problému či situace.

Časová dostupnost našich služeb - dle požadavků klienta, i mimo úřední hodiny.

Finanční dostupnost našich služeb – v dohodnutých případech možnost úhrady ve splátkách, hledání řešení v různých cenových kategoriích.

Odbornost – komplexní analýza problému studiem v příslušných odborných a informačních zdrojích je nedílnou součástí profesionálního přístupu k věci. Činnosti jsou vykonávány pouze odborně způsobilými pracovníky s kvalifikací a praxi.

Zákonnost - veškeré naše služby jsou vykonávány na základě platných zákonů České republiky, splňujeme veškeré zákonem předepsané podmínky pro poskytování služeb v nabízených oborech činnosti.  

 

Vyhledávání

Kontakt

Bezpečnostní kancelář CZ, s.r.o. Hybernská 1613/38
Praha 1 - Nové Město
110 00
777140347

 

 

Novinky

03.03.2018 14:57

BŘEZEN 2018 - ZKOUŠKA STRÁŽNÝ

ZÁJEMCI /JEDNOTLIVCI I SKUPINY/ SE MOHOU PŘIHLÁSIT NA TERMÍN ZKOUŠKY STRÁŽNÝ 13.03.2018 a 28.03.2018. PŘÍPRAVNÉ KURZY KE ZKOUŠCE STRÁŽNÝ SE PROVÁDĚJÍ VE STEJNÉM TERMÍNU JAKO ZKOUŠKA A JE MOŽNO JE OBJEDNAT ZÁROVĚŃ SE ZKOUŠKOU. ZÁJEMCI MOHOU VOLAT NA 777 140 347 NEBO PSÁT NA...
27.11.2017 11:26

ZKOUŠKA STRÁŽNÝ - PROSINEC

ZÁJEMCI /JEDNOTLIVCI I SKUPINY/ SE MOHOU PŘIHLÁSIT NA TERMÍN ZKOUŠKY STRÁŽNÝ 21.12.2017. PŘÍPRAVNÉ KURZY KE ZKOUŠCE STRÁŽNÝ SE PROVÁDĚJÍ VE STEJNÉM TERMÍNU JAKO ZKOUŠKA A JE MOŽNO JE OBJEDNAT ZÁROVĚŃ SE ZKOUŠKOU. ZÁJEMCI MOHOU VOLAT NA 777 601 678 NEBO PSÁT NA MAIL: BKCZ@EMAIL.CZ   PŘIHLÁŠKY...