Zkoušky odborné způsobilosti dílčích kvalifikací Strážný a Detektiv koncipient

 

Vítejte na stránkách společnosti Bezpečnostní kancelář CZ

 

Bezpečnostní kancelář CZ, s.r.o. od 31.12.2021 přerušila činnost.

 

Bezpečnostní kancelář CZ, s.r.o. se zabývá komplexním řešením požadavků klienta v oblasti specializovaného vzdělávání a poradenství nejen v oblasti bezpečnosti. Jsme renomovanou vzdělávací společností s dlouholetými zkušenostmi v oblasti firemního vzdělávání a rozvoje zaměstnanců v soukromém i státním sektoru.  

Bezpečnostní kancelář CZ je  autorizovanou osobou s autorizací udělenou Ministerstvem vnitra, oprávněnou dle zákona č. 179/2006 Sb., k realizaci zkoušek odborné způsobilosti pro profesní kvalifikace v oblasti činnosti ostraha majetku a osob ("strážný, kód 68-008-E") a služby soukromých detektivů ("detektiv koncipient, kód 68-009-M"). 

Bezpečnostní kancelář CZ na základě autorizace udělené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy provádí zkoušku profesní kvalifikace "Lektor dalšího vzdělávání", kód 75-001-T; k této zkoušce provádíme i připravné kurzy. Další informace o zkoušce zde.  

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy udělilo v září 2017 společnosti Bezpečnostní kancelář CZ, s.r.o. akreditaci pro k provádění vzdělávacích programů akreditovaných pro účely zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (akreditace pro programy v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků). 

Na základě akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy provádíme akreditovaný vzdělávací program "Lektor dalšího vzdělávání".

Společnost na vlasní žádost v roce 2021 zrušila povolení Úřadu práce České republiky pro provozování specializované personální agentury.

Naše služby jsou poskytovány na vysoké odborné úrovni, komplexně a v co nejkratší možné době. Profesionalita a diskrétnost jsou pro nás samozřejmostí. Z uvedeného důvodu zde neuvádíme reference (viz. zásady činnosti). Zkoušky odborné způsobilosti zajišťujeme i ve spolupráci s dalšími autorizovanými osobami.

 

Zásady činnosti společnosti

Neslibujeme a neprovádíme nemožné, místo akademických debat nad banalitami dáváme přednost konstruktivnímu řešení problémů. Máme potřebu seznámit Vás se základními principy, kterými se naše společnost při své činnosti řídí. Tady jsou:

Profesionalita, diskrétnost a serióznost – osobní, pečlivý a spolehlivý přístup ke každému zákazníkovi - klientovi založený na vzájemné důvěře. Klient je vždy seznámen s plánovaným rozsahem vykonané práce v oblasti poskytovaných služeb a vynaloženými náklady. Zvláštní služby jsou prováděny diskrétním způsobem. Nebudeme Vás přesvědčovat o tom, že „nic není problém“ – některé řešení bývají nereálné. Informace o klientech a poskytnutých službách zásadně nesdělujeme třetím osobám.

Efektivita – návrh rychlého a optimálního řešení k dosažení žádoucího stavu dle požadavku klienta, bez zbytečných nákladů a průtahů. 

Spokojenost klienta - v co nejkratší době, za co nejnižší finanční náklady analyzovat požadavky a problém klienta, navrhnout možné způsoby řešení a navrhnout řešení problému či situace.

Časová dostupnost našich služeb - dle požadavků klienta, i mimo úřední hodiny.

Finanční dostupnost našich služeb – v dohodnutých případech možnost úhrady ve splátkách, hledání řešení v různých cenových kategoriích.

Odbornost – komplexní analýza problému studiem v příslušných odborných a informačních zdrojích je nedílnou součástí profesionálního přístupu k věci. Činnosti jsou vykonávány pouze odborně způsobilými pracovníky s kvalifikací a praxi.

Zákonnost - veškeré naše služby jsou vykonávány na základě platných zákonů České republiky, splňujeme veškeré zákonem předepsané podmínky pro poskytování služeb v nabízených oborech činnosti.  

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Bezpečnostní kancelář CZ, s.r.o. Hybernská 1613/38
Praha 1 - Nové Město
110 00
226 211 021

Bezpečnostní kancelář CZ, s.r.o. od 31.12.2021 přerušila činnost.

 

 

Novinky

02.02.2020 10:26

ZKOUŠKY STRÁŽNÝ_ÚNOR

Zájemci, jednotlivci i skupiny, se mohou hlásit na zkoušku strážný, která se bude konat v Praze dne 26. 02. 2020. Pro informace ke zkouškám volejte na telefonní číslo 777 140 347. PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE. Před zkouškou je možno objednat intenzivní přípravný kurz.
20.01.2020 20:45

ZKOUŠKA STRÁŽNÝ_LEDEN 2020

Zájemci, jednotlivci i skupiny, se mohou hlásit na zkoušku strážný, která se bude konat v Praze dne 29. 01. 2020. Pro informace ke zkouškám volejte na telefonní číslo 777 140 347. PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE. Před zkouškou je možno objednat intenzivní přípravný kurz.